Головна
Каталог
Квартири
Продаж 3-к квартири
Продаж 3-к квартири
ОБʼЄКТ НЕ АКТУАЛЬНИЙ
1 / 12
$75 000
$1 015/м²
ID
756604
Тип квартири
Вторинка
К-сть кімнат
3
Площа
73.90м²
Поверх
1/4
ОПИС
Квартира двостороння, усі кімнати ізольовані, два балкони, санвузол окремо. Житло у житловому стані, дахове опалення — тепло та економно. Власне паркомісце під будинком Кладова у підвалі . Будинок утеплений, чисті підʼїзди,, ОСББ. Район із чудовою інфраструктурою: поряд ринок, супермаркети, школа, садок, зупинки громадського транспорту, зелені зони для прогулянок, кафе та вся необхідна міська інфраструктура у пішій доступності. Чистий продаж, торг.
ЗВʼЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМ
no pic
Михайло Комарницький
+380 (93) 026 09 41